skip to Main Content

Kurum: Dehatek Bilgisayar Bilişim İnş. Oyun. Plas. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Atatürk Mh. Adnan Kahveci Cd. No: 29 Çayırova – Kocaeli
Telefon : 0262 606 0830
Mail : [email protected]

ÖNEMLİ NOT : SADECE YURTİÇİ KARGO İLE ÜSTTEKİ BİLGİLERE DOĞRU BİR ŞEKİLDE GÖNDERİLEN İADELERİ KABUL EDEBİLMEKTEYİZ.

Cayma
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren e-postanızı [email protected] adresine gönderiniz. Firmamız gönderdiğiniz e-postayı alır almaz sizinle temasa geçecek ve ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma ve kredi kartı masrafları alıcı tarafından karşılanacaktır.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.

Hatalı Ürün Teslimatı
Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-postayı [email protected] adresine gönderiniz. Mail tarafımıza ulaştığı andan itibaren incelenir. Talebiniz uygun görüldüğünde satın aldığınız ürünün yenisi taşıma masrafları tarafımızca karşılanacak şekilde gönderilecektir.

Back To Top