skip to Main Content

Web tabanlı yazılım

Neden web tabanlı yazılım sorusuna cevap arayanlar için bunu yazma ihtiyacı hissettim, çünkü ile başlayan bu metin bizim kabiliyetimize uygun olan tercihimizle ilgili değil, tamamen dünyanın ne tarafa doğru gitmesi ile doğru orantılı bu tercih.

Web tabanlı uygulamalar cihaz bağımsız şekilde çalışabilmekte. Bir telefon, tablet veya bilgisayardan başka bir TV sisteminde bile web tarayıcılar artık mevcut. Yapmış olduğumuz uygulama için tek bir işletim sistemi değil, tüm işletim sistemlerinde tekrar terar derleme ihtiyacı duymadan aynı anda kullanıma hazır halde yazılım geliştirme özgürlüğü sunmakta bize. Yazılımcının elini güçlendirdiği gibi, kullanıcının da işini kolaylaştırmakta yanında illaki özel bir işletim sistemi yada cihaz taşımak zorunda bırakmıyor. Ayrıca bir de maliyet tarafı var.

Günümüzün en güçlü web yazılım dillerinden biri olan PHP ile yolumuza devam ediyoruz. Açık kaynağın nimetlerinden sonuna kadar istifade edip, stabil, hızlı çözümler sunabiliyoruz. 4000-5000 dolarlık saçma sapan sunucu yatırımlarına gerek olmaksızın, saçma sapan lisans bedelleri ödemek zorunda kalmaksızın özgürce ve gerçekten güvenli çözümler sunarak kazanırken, karşımızdaki müşteri/şahıs herkimse onada kazandırmanın memnuniyetini iliklerimize kadar hissediyoruz.

2 lira kazanmak için, insanlara 20 lira zarar verip hemde onları belirli bir çerçeveye hapsetmek yerine hem özgür hem güvenli hemde işletim sistemi bağımsız şekilde web tabanlı çözümler üretiyoruz.

Neye ihtiyacınız olduğunu belirleyin, isterseniz reçeteyi siz verin isterseniz bizim size reçete hazırlamamızı isteyin. Gelip derdinizi dinleyelim, ister sıfırdan yeni bir yapı, isterseniz mevcut sisteminize entegre çözümler sunalım.

Hem düşük maliyet, hemde özgürlük sunan web tabanlı yazılım üretiyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top